Slider

Draugiją „Eivena“ galite paremti keliais būdais:

   Paskirdami „Eivenai“ 1,2 % savo per metus sumokėto gyventojų pajamų mokesčio (GPM)

Primename, kad ši parama Jums nieko papildomai nekainuoja – Jūs tiesiog pasinaudojate teise 1,2% iš Jūsų jau sumokėtų į Valstybės biudžetą  mokesčių paskirti konkrečiam Jūsų pasirinktam paramos gavėjui. Jei šia teise nepasinaudosite, tie pinigai liks biudžete ir bus paskirstyti pagal Biudžeto įstatymą. Tikimės, kad pasirinksite „Eiveną“.

Pervesti 1,2% pajamų mokesčio galima dviem būdais:
       1. Prisijungkite prie VMI svetainės https://deklaravimas.vmi.lt (naudojant elektroninę bankininkystę) ir užpildykite formą FR0512. Pildant formą jums reikės įvesti draugijos paramos gavėjo kodą : 301745548  ir  draugijos pavadinimą OLSM DRAUGIJA "EIVENA", bei nurodyti savo duomenis bei kitą reikalingą informaciją. Užpildytą formą turite  pateikti VMI iki 2023 gegužės 2 d.

 

    Tiesiog pervesdami pinigus į „Eivenos“ sąskaitą

          Rekvizitai:
          Onkologinėmis ligomis sergančių moterų draugija „EIVENA“
          Įmonės kodas: 301745548
          Banko sąskaita: LT697044060006451199 AB SEB bankas
          Paramos gavėjo kodas: 301745548

  Prisidedant savo idėjomis, patarimais ir aktyvia pagalba savanorystės pagrindais

  Skiriant savo laiką ir pastangas bendrijos organizuojamuose renginiuose

Kiekviena pagalbos forma mums yra vienodai reikšminga ir svarbi. Jūsų dėka galime padėti žmonėms, kurie kovoja su sunkia liga ir ieško ne tik jiems reikalingos informacijos apie ligą ir gydymosi galimybes, bet ir bendraminčių, padedančių išsaugoti viltį ir siekį pasveikti. Iš Jūsų skirtos GPM paramos Eivenos bendrija tikslingai ir efektyviai panaudos lėšas moterų sveikatinimui ir švietėjiškai veiklai.

Dėkojame už jūsų gerumą!

Visus, kas pritaria mūsų siekimams ir kam svarbūs mūsų tikslai, kviečiame prisijungti prie mūsų draugijos veiklos. Laukiamas yra kiekvienas – su savo patirtimi, naujomis idėjomis ir tikslais.Visus, kurie neabejingi mūsų veiklai, kviečiame paremti draugiją.

Onkologinėmis ligomis sergančių moterų draugija "EIVENA"

Draugijos pirmininkė: Dalia Barauskienė
Adresas: Eivenių g. 2, 50161, Kaunas
Mob. tel.:  8-686-00735
El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., www.eivena.lt

Įmonės kodas: 301745548
Banko sąskaita: LT697044060006451199 AB SEB bankas
Paramos gavėjo kodas: 301745548

Onkologinėmis ligomis sergančių moterų draugija "Eivena" įkurta 2008 metais. Šiandien draugijos gretose daugiau nei 80 moterų, įveikusių klastingą ligą ar vis dar tebekovojančių su ja. Moterų, kupinų ryžto ne tik pasveikti, bet ir padėti kitoms. 2009 metais draugija „Eivena“ priimta į Lietuvos pacientų organizacijos atstovų tarybą (LPOAT), o 2014 gruodį tapo  Pagalbos Onkologiniams Ligoniams Asociacijos (POLA) nare.

Draugijos tikslas

Vienyti susirgusias moteris, padėti joms įveikti ligą, nors maža dalele prisidėti prie jų gyvenimo kokybės gerinimo. Kartu su gydytojais skleisti žinais apie onkologines ligas bei naujausius gydymo metodus. Skatinti  moteris būti optimistiškomis ir aktyviomis, suteikti galimybę būti kartu.

Draugijos veikla

Skleidžiame žinias apie onkologines ligas, jų diagnostiką ir efektyviausius gydymo būdus;

Organizuojame susitikimus su medicinos specialistais, kultūros ir visuomenės veikėjais, bendraujame su kitomis pacientų organizacijomis;

Rengiame seminarus, konferencijas, leidžiant ir platinant įvairią metodinę, informacinę ir mokomąją medžiagą;

Skatiname moteris rūpintis savo sveikata ir pasitikrinti profilaktiškai, propaguojame sveiką gyvenimo būdą;

Skatiname moterų,  sergančiųjų onkologinėmis ligomis, bendravimą. Teikiame psichologinę pagalbą, organizuojame išvykas, keliones,  ieškome sprendimų ekonominei ir socialinei onkologinėmis ligomis sergančių moterų gerovei kelti;

Bendraujame ir bendradarbiaujame  su visuomeninėmis, religinėmis organizacijomis, valstybinėmis ir privačiomis įstaigomis.

Draugijos įstatai

2016 01 27 visuotiniame Draugijos narių susirinkime patvirtinti nauji Draugijos įstatai

 

pola

iniciatyvos logo

socdarbo logovalentis logo

Free Joomla! template by L.THEME

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti.