Slider

Paremkite mus - perveskite 1.2 % GPM

Nuoširdžiai prašome paskirti  „Eivenai“ 1,2 % savo per metus sumokėto gyventojų pajamų mokesčio (GPM)

Primename, kad ši parama Jums nieko papildomai nekainuoja – Jūs tiesiog pasinaudojate teise 1,2% iš Jūsų jau sumokėtų į Valstybės biudžetą  mokesčių paskirti konkrečiam Jūsų pasirinktam paramos gavėjui. Jei šia teise nepasinaudosite, tie pinigai liks biudžete ir bus paskirstyti pagal Biudžeto įstatymą.

Pervesti 1,2% pajamų mokesčio galima dviem būdais:
       1. Prisijungkite prie VMI svetainės https://deklaravimas.vmi.lt (naudojant elektroninę bankininkystę) ir užpildykite formą FR0512 v4. Pildant formą jums reikės įvesti draugijos paramos gavėjo kodą : 301745548  ir  draugijos pavadinimą OLSM DRAUGIJA "EIVENA", bei nurodyti savo duomenis bei kitą reikalingą informaciją. Užpildytą formą turite  pateikti VMI iki 2021 gegužės 1 d.

       2. Atsisiųskite formą FR0512_v4 formą į savo  kompiuterį ir atsispausdinkite. Informacija apie mūsų draugiją jau užpildyta. Jums beliks įrašyti informaciją apie save (rašykite didžiosiomis raidėmis) į formos laukus:
          1 - Jūsų asmens kodas;
          2- Jūsų telefonas;
          3V – Jūsų vardas;
          3P – Jūsų pavardė;
          4 – Jūsų adresas;

E5 laukelis pildomas tada, kai pajamų mokesčio dalį planuojate  skirti mūsų draugijai ilgiau nei vienerius metus. Įrašomas laikotarpis negali būti ilgesnis nei 5 metai, pradedant skaičiuoti nuo metų, įrašytų 5 laukelyje (2020). Taigi jei planuojate paramą mums skirti 4 metus iš eilės - E5 laukelyje įrašykite 2024. Atitinkamai  2020–2024 m. laikotarpiu prašymų jums teikti nereikės.

Formos apačioje pasirašykite ir parašykite savo vardą bei pavardę. Įdėkite formą į paprastą voką ir užklijuokite, pasirašykite ant voko užklijavimo vietos. Užklijuotą voką nuneškite į savo miesto VMI arba siųskite paštu iki 2021 gegužės 1 d.

AČIŪ.

Mūsų rėmėjai

Ieškoti

pola

iniciatyvos logo

socdarbo logovalentis logo

Free Joomla! template by L.THEME

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti.